Cena gazu : 2.78 zł
Wpisz numer swojej karty Tako :
* punkty są aktualizowanie co 48 godzin
Oferta dla firm       tel.: 600 247 018       Napisz do nas

O naszej myjni

Lubisz jeździć czystym autem, a brakuje Ci czasu? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś!
W kompleksie myjni TAKO możesz skorzystać z trzech dostępnych opcji mycia.

Na myjni RĘCZNEJ auta zostają powierzone w ręce wykwalifikowanej obsługi ceniącej sobie dbałość o najmniejsze szczegóły.
Podczas wykonywania usługi, klienci mogą spędzić czas w wygodnej poczekalni z bezpłatnym dostępem do Internetu Wi-Fi oraz TV, a także napić się pysznej, gorącej kawy.

Myjnia AUTOMATYCZNA to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie dla osób, które cenią sobie jakość i czas. Już po 6 minutach możesz cieszyć się czystością i świeżością karoserii swojego samochodu!

Klientom, którym mycie auta sprawia przyjemność, zapraszamy na myjnię BEZDOTYKOWĄ. Tam, przy użyciu najwyższej jakości preparatów, umyją Państwo auto w prosty sposób, zaoszczędzając przy tym swój czas i pieniądze.

Ponadto w sprzedaży oferujemy szeroką gamę profesjonalnych akcesoriów oraz kosmetyków do pielęgnacji auta. Dzięki nim będą mogli Państwo z łatwością zadbać o czystość swojego samochodu także we własnym zakresie! W naszym sklepie znajdą Państwo również duży wybór zapachów samochodowych, które zadbają o aurę i zapewnią jeszcze większą przyjemność z jazdy! 

Tako-myjnia 2022. Projekt i wykonanie asmedia.pl
Najlepsze kosmetyki samochodowe.